Жичарницата на Водно нема да работи во петок

t

Жичарницата на Водно нема да работи во петок 22-ри септември.
Од сабота, 23 септември, објектот ќе продолжи да работи вообичаено за овој период од годината.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Жичарницата на Водно од денеска со ново…

Жичарницата на Водно од денеска ќе работи…

Жичарницата на Водно нема да работи во…

Жичарницата на Водно нема да работи во…

(Видео) Герасимовски: Додека сум јас градоначалник нема…

Додека сум јас градоначалник на Водно нема…

Манијак се обидел да силува жена на…

Вчера на Водно била нападната 48-годишна жена.…