Објавено на:

Изгоре “Ауди” во Гази Баба

t

Автомобил „Ауди“ рано утрово изгорел пред куќа во скопската населба Гази Баба, соопшти МВР.

„Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 03.45 часот во Полициската станица Гази Баба, С.А.(36) од Скопје пријавил дека околу 03.15 часот пред неговиот двор на подрачје на Гази Баба настанал пожар на неговото возило „Ауди“,“ се вели во соопштението од МВР.

Повредени лица нема. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Жена загина во пожар во Стар Дојран

Во пожар кој утрово зафати двоспратна куќа…

Пожарот избувна од дефибрилатор, не од продолжен…

Мумин Исмаили е сведок на трагедијата во…

Запалено возило во Куманово: Интервенирале пожарникари

Кумановските пожарникари интервенирале на три пожари во…

Целосно е изгаснат пожарот кај Криволак: Ова…

„Два тима на ДЗС се на тешко…

(Видео) Ангелов: Во гасење на пожарот кај…

Во видео изјава за медиумите, директорот на…