Инфомакс во живо од Крива Паланка: Детали за апсењето на бугарските државјани од страна на македонската полиција

t

Следете го во живо вклучувањето на Инфомакс од пред основниот суд во Крива Паланка.

Дознаваме детали за случувањата со апсењето на бугарските државјани кои денеска ја нападнаа македонската гранична полиција.

ЛИНК од видеото во живо

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

РАБОТИТЕ ИЗЛЕГОА НАДВОР ОД КОНТРОЛА! ТЕШКИ МУАБЕТИ…

Почнува новата сезона на "ТЕШКИ МУАБЕТИ" заедно…

Инфомакс повикува на формирање на Македонска платформа:…

Зошто Македонците не се обединат во еден…

(Во живо) Инфомакс на терен: Пронајдени се…

Двете девојчиња од Струмица кои беа изгубени…

(Видео) Заканите кон Петровски и Инфомакс пријавени…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

(Видео) БАНДА: Човек на Мицкоски обвинет во…

Лице обвинето во случајот "Делчевски ниви" упати…