Објавено на:

И денеска нападнат варботен во Комплексот клиники “Мајка Тереза”

t

На 05.05.2022 во 16:20 часот во СВР Скопје, М.И.(39) од Скопје пријавил дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, додека бил на работното место, бил физички нападнат од И.Р.(54) од Скопје.

По целосно комплетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Болна работа: Мајка си го фрлила синот…

Мајка си го фрлила петгодишниот син од…

Хорор во Скопје: Ќерка ја нападнала мајката…

26-годишна скопјанка е уапсена откако во нејзиниот…

(Видео) Траорно: Русинка ја смирува својата седум…

Вознемирувачко видео покажува како мајка Русинка се…

Успеав да го слушнам син ми од…

Људмила е една од првите бегалци кои…

Училиште во Британија ги разгневи родителите: Им…

Директорите во училиштата во Брајтон предизвикаа гнев…