Објавено на:

,,И Тиесто нè испоштува повеќе од Влатко”

t

И Тиесто нè испоштува повеќе од Влатко..

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Владата чека нов француски предлог, ама можно…

Францускиот предлог спорното прашање не го стави…

Официјално инженер: Дипломираше внуката на Зоран Заев

Внуката на поранешниот премиер Зоран Заев има…

СЗО: Мајмунските сипаници засега не се глобална…

Мајмунските сипаници сè уште не претставуваат глобална…

По 7 месеци директорот на ГТЦ призна:…

Ѓоко Трајчевски, директорот на АД ГТЦ по…

Вучиќ свечено пушти во употреба нов аеродром,…

Денеска свечено беше отворен за воздушен сообраќај…