Камион пpeгази дете во Чаир

t

Сообраќајна несреќа се случила денес на булеварот „Христијан Тодоровски-Карпош“ во скопската населба Чаир, каде товарно возило удрило во малолетник, пренесе Нова Македонија.

Малолетникот е пренесен во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија во Турција: Тројца загинати во хеликоптерска…

Три лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

Продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

(Фото) Шокантни слики: Како се случи сообраќајната…

Шокантни се сликите од сообраќајната несреќа на…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…