Камион се заби во патарина пред Куманово

t

Камион се заби во наплатната станица „Романовце“ пред Куманово, објави порталот Скопје1.

Во моментов нејасно е како дошло до несреќата, ниту пак кои се причините.

Во правецот моментално работи само една лента, бидејќи се уште камионот е заглавен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија во Турција: Тројца загинати во хеликоптерска…

Три лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

Продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

(Фото) Шокантни слики: Како се случи сообраќајната…

Шокантни се сликите од сообраќајната несреќа на…

Камион се заби во патарина пред Куманово

Камион се заби во наплатната станица „Романовце“…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…