Курсна листа на НБРМ: Ова е денешната вредност на валутите

t

Според курсната листа на НБРМ, средниот курс на еврото денеска е 61.4950 денари, а на американскиот долар 61.5812 денари. Средниот курс на британската фунта е 70.3604 денари.

Во продолжение вредноста на валутите:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Курсна лста на НБРМ: Ова е денешната…

Според курсната листа на Народната банка на…

Дојавите за бомби во училиштата и НБРМ…

Министерството за внатрешни работи информира дека се…

ДОЈАВА ЗА БОМБА И ВО НАРОДНА БАНКА!

Во СВР Скопје утрово околу 09.45 часот…

Курсна листа на НБРМ: Колку чинат доларот,…

Според курсната листа на НБРМ средниот курс…

НБРМ повторно ја зголеми каматната стапка на…

На 15 ноември 2022 година се одржа…