Објавено на:

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

t

Сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.Во Скопје сончево со мала до умерена облачност и со слаб ветер од северен правец.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Метео: Сончево и топло време

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Вонредно метео-предупредување од Попоски: Ќе има поплави…

Метеорологот Славчо Попоски вели дека ќе имаме…

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

Сончево и топло со мала до умерена…