Михајловски: Не е точно дека не можеме да добиеме подобар предлог, вие сте неспособни!

t

Не е точно дека не можеме да добиеме подобар предлог. Вие сте неспособни да се изборите за подобар, ѝ порача на власта актерот Тони Михајловски.

И грди сте исто така, им порача тој.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Грчки борбен авион пресретна либански цивилен…

Грчки борбен авион пресретнал либански цивилен авион!…

Политиката против правдата – кој го штити…

Арафат Муареми, директорот на Финансовата полиција, се…

Електричните автомобили ќе чинат загуба на стотици…

Секој голем производител на автомобили сега го…

Полјански за воената операција на Русија: Можеме…

Полјански за специјалната операција: Може да биде…

Петковиќ: Курти носи буре барут во Брисел,…

Приштина упорно прави потези кои можат да…