Објавено на:

Мртов маж пронајден во својот дом во Скопје

t

На 31.03.2023 околу 12.40 часот во СВР Скопје, било пријавено дека на подрачјето на Карпош, во својот дом бил пронајден починат Т.Д.(40) од Скопје.

Од лекар од Итна медицинска помош констатирана е смрт без траги на насилство.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мртов маж пронајден во својот дом во…

На 31.03.2023 околу 12.40 часот во СВР…

Се трага по исчезнатата Аниса Ајро од…

Веќе втор ден трае потрагата на младото…

СКОПЈЕ КАКО МЕКСИКО: Голем грабеж кај Скопјанка,…

Голем грабеж и драма се случува во…

Уапсен скопјанец кај кого било пронајдено оружје

На 27.03.2023 околу 21.50 часот во населба…

Пожар во подземна гаража во Скопје, изгореа…

Два автомобила изгореле вчераутро во подземна гаража…