Објавено на:

Нападнати две лица во Неготино – видете ги деталите

t

На 06.03.2022 во 04:45 часот во Полициска станица Неготино П.К.(21) од с.Тимјаник, неготинско и Д.М.(20) од Неготино пријавиле дека околу 04:30 часот пред сендвичара во Неготино биле физички нападнати од М.Ј. од с.Криволак.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во одвоени случаи нападнати тројца малолетници во…

Две малолетнички и еден малолетник во три…

(Видео) Британски војници демолираат кафуле па тепаат…

Тројца британски државјани, кои се учесници во…

Во Неготино презентација на воена опрема

На спортскиот комплекс во Неготино денеска од…

(Видео) Маж обвинет за убиство нападна членови…

Маж од Линдхерст беше обвинет за две…

Акција на МВР: Приведен дилер од Неготино

На 05.05.2022, полициски службеници од ОВР Неготино…