Нападнат вработен во угостителски објект во Тетово

t

На 25.03.2022 во СВР Тетово, Д.М.(32) од Тетово пријавил дека додека бил на неговото работно место, во угостителски објект во Тетово, бил физички нападнат од Ш.С. од Тетово.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Драма во Тетово: Бездомни кучиња нападнале жена,…

Со скршеница на десната нога и повредена…

Ножеви и дрога во казино: Силни полициски…

Полициски службеници од Одделот за униформирана полиција…

Страшно: Старец удрил тетовец со кола па…

Тетовската полиција информира дека приведен бил возач…

МВР ги подучува тетовци: Оружјето не е…

Колку далеку може да „патува“ куршум испукан…

САМО ВО МАКЕДОНИЈА, некој ќе ќари и…

 Директорот на Клиничка болница Тетово Амир Елези…