Наскоро: Тешки Муабети сезона 2 со специјално изненадување

t

Наскоро започнува новата сезона на подкастот „Тешки муабети“ ексклузивно на Инфомакс.

Во новата сезона повторно ќе слушнете и погледнете работи кои ги нема никаде на друго место.


Во опуштено руво ќе разговараме за тешки теми кои го мачат македонското општество, но и светот.

За новата сезона Инфомакс има спремено специјално изненадување и нов ководител чие име ќе го дознаете набрзо. Следете не!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Инфомакс е, и ќе биде редакција на…

Во вечерашното издание на "Teшки муабети" се…

Добро утро со Инфомакс: Што е подобро-…

Кафето е еден од најпопуларните пијалаци во…

Добро утро со Инфомакс: Шест видови храна…

Доколку не сте утринска личност, будењето рано…

Добро утро со Инфомакс: Пет најдобри утрински…

После водата, чајот е вториот најпродаван пијалак…

(Видео) Нацев: На Балканот не се очекува…

По денешната ескалација на Украинската криза, во…