На албански мафијаш во затвор му испраќале психолози, од четири забременил две

t

Познатиот албански истражувачки новинар од светот на криминалот, Артан Хоџа при едно свое гостување на телевизиска емисија пред неколку дена откри дека познат криминалец во затвор забременил две жени психолози.

Новинарот не го откри името на затвореникот, но откри дека познатиот мафјаш сменил четири психолози, и на крај две од нив останале бремени.

-Еден од овие босови од светот на криминалот, отслужувал затворска казна и побарал жени психолози, затоа што наводно имал проблеми, бил болен, и се сеќаваме дека му сменија псиолози, од кои две остануваат бремени, открива Хоџа.

Истражувањето не го продолживме бидејќи ќе избиеше скандал, му ги испраќале психолозите во затвор, тој ги корумпирал, ги врбувал, затоа што пари имал, се присеќава Хоџа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ѓоргиев: Периодот на 19 и 20 век…

Доколу нема договор, Комисијата по секоја цена…

Зијан одмор: Повторно оштетени македонски возила во…

Шест македонски возила изгребени со остар предмет…

Ванковска: Колку пати ќе умираме, кој си…

Универзитетската професорка Билјана Ванковска на Фејсбук прашува…

(Видео) КАПА ДОЛЕ МОМЦИ: Организаторот ја скрати…

Кадетската репрезентација на Македонија обезбеди место на…

Димовски: Живо сум заинтересиран како ќе се…

Илија Димовски преку објава на социјалната мрежа…