Нова емисија на Инфомакс: Следете „САЈБЕР КОМАНДА“ секоја сабота во 20.00 часот!

t

Почнувајќи од вечерва ексклузивно на Инфомакс ќе можете да ја следите новата емисија „САЈБЕР КОМАНДА“ која ќе се емитува секоја сабота со почеток во 20:00 часот на официјалните канали на Инфомакс на You Tube и на Фејсбук.

Овој нов проект носи свежина во македонскиот медиумски простор и носи нешто ново кое до сега не е видено во македонскиот етер.

Бидете дел од борбата за вистината!

Читајте и гледајте Инфомакс за да добивате информации без цензура!

Приклучете се на нашата Телеграм група за дебата, дојбивајте ги информациите секогаш први.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

РАБОТИТЕ ИЗЛЕГОА НАДВОР ОД КОНТРОЛА! ТЕШКИ МУАБЕТИ…

Почнува новата сезона на "ТЕШКИ МУАБЕТИ" заедно…

Инфомакс повикува на формирање на Македонска платформа:…

Зошто Македонците не се обединат во еден…

(Во живо) Инфомакс на терен: Пронајдени се…

Двете девојчиња од Струмица кои беа изгубени…

(Видео) Заканите кон Петровски и Инфомакс пријавени…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

(Видео) БАНДА: Човек на Мицкоски обвинет во…

Лице обвинето во случајот "Делчевски ниви" упати…