Ноне на Јамајка пие коктели и ужива, поранешната пејачка го прошета светот

t

Поранешната пејачка Ноне Неделковска се врати на брод, па повторно почна да патува на егзотични дестинации. Таа неодамна беше во Куба, па се забавуваше во Коста Маја во Мексико. Сега Ноне ужива на Јамајка. Таа објави слика од плажа, како пие коктел, па напиша „Изгледам добро во сино“.

Откако почна пандемијата Ноне се врати во Велес и таму остана повеќе од една година. Пред неколку месеци повторно почна да работи на брод и да го шета светот.

View this post on Instagram

A post shared by Princess Nona 🌸 (@nona.nedelkovska)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бомба на чешки пратеник: НАТО ја бомбардираше…

Европската Унија и Соединетите Американски Држави со…

Борел: Никој, никогаш, никаде не треба да…

По повод Денот на сеќавање на сите…

Некој сепак ќе легне на брашното: Конечен…

Косовскиот премиер Албин Курти денеска пред пратениците во Собранието…

Скопјанец нападнал и грубо навредувал припадник на…

Основното јавно обвинителство Скопје, по спроведена претходна…

Тетовец уценувал млада девојка дека ќе објави…

СВР Тетово поднесе кривична пријава за Ш.С.(18)…