Објавено на:

Нуркачи го пронајдоа телото на момчето што се удави во Беровското Езеро

t

Пронајдено е телото на 14 годишното момче кое вчера се удави во Беровско Езеро.

-Нуркачите го извадија телото на момчето од Беровско Езеро утрово во 8:50 часот, информираат од СВР Штип.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА – 27 годишно момче…

На 26.08.2023 околу 13,30 часот во СВР…

Хорор во Грција: Пронајдено тело на маж,…

Мумифицирано тело денеска е пронајдено во Патра,…

Тажна вест: Пронајдено телото на 29-годишното момче…

Денеска е пронајдено безживотното тело на 29-годишното…

Во Берово вчера наврнале 57 литри/м2 дожд

УХМР вчера соопшти дека во невремето во…

Се преименуваат четири улици во Берово: Ќе…

Во Берово преименувани четири улици кои во…