Палевски за рамковните на ДУИ кои добија крила: Кога две жени земаат мерка многу е заебано…

t

Кога #ДВЕжениМЕРКАзимаат многи е заебано…

Потегот на Косана и Данела е за поздравување, као дезодоранс му доаѓа во ова смрдливо , одвратно време…

Признавам, не случајно МАКЕДОНИЈА е мајка, ние мажињава за к.р не не бива…

После 7 години неприкосновено владеење на ДУИ, шамарчинава јака, прецизна и пред се ЗАКОНСКА, домаќинска охрабрува, само Македонки можат да ја спасат Македонија…на ден КАРПАЛАК баш јуначки, секоја чест..30 тина шибицари на ДУИ на платен список во Комунална хигиена добиле шут карта.
А Алија, ахахаха Алија, цело ДУИ и шабаните џаболебари, нека се жалат и онака УПРАВНИОН суд во трафика ДУИ го претвори…

Браво Македонки големи, Косана и Данела, бравооо, пишува на Фејсбук, Љупчо Палевски.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ограничен е влезот на возила во регионот…

Според официјалната мрежа на локалната власт на…

Ковачевски најави забрана за набавка на морски…

Премиерот Димитар Ковачевски денеска на вонредната прес…

Јакимовски за референдумската иницијатива на Левица: Доста…

Лидерот на ГОРМ, Стевчо Јакимовски смета дека…

Ковачевски најави субвенции на сметките за струја

Темата на вечерашната вонредна прес-конференција е енергетската…