Објавено на:

Полицаец истрча на теренот и го прекина мечот помеѓу Евертон и Челси

t

Евертон и Челси вечерва играа дури 110 минути поради бројни прекни. Еден настана во финишот од мечот кога полицаец истрча на теренот на „Гудисон Парк“.

Полицаецот реагираше за да аламира дека на лице во публиката му е потребна лекарска помош.

На социјалните мрежи се пишува дека на постара жена и се слошило, но таа била добро по интервенцијата на лекарските екипи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Грчки борбен авион пресретна либански цивилен…

Грчки борбен авион пресретнал либански цивилен авион!…

Политиката против правдата – кој го штити…

Арафат Муареми, директорот на Финансовата полиција, се…

Електричните автомобили ќе чинат загуба на стотици…

Секој голем производител на автомобили сега го…

Полјански за воената операција на Русија: Можеме…

Полјански за специјалната операција: Може да биде…

Петковиќ: Курти носи буре барут во Брисел,…

Приштина упорно прави потези кои можат да…