Објавено на:

Полицијата блокира дел од Белград- ликвидиран е сопственик на кафуле

t

Според Телеграф.рс, тој бил погоден со два куршуми во главата, а убиецот побегнал со електричен скутер.

Силни полициски сили се на терен, цел Нов Белград е под блокада, пишува Телеграф и додава дека, како што дознаваат, наскоро се очекува апсење на осомничениот.

37-годишниот маж е убиен во неговото кафуле.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Американски топ дипломат го уништи Христијан…

Заменикот на државниот секретар на САД, О'Брајан…

Дачиќ на средби со Лавров, Шаленберг, Сијарто…

На маргините на 30. Министерски совет на…

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА ЕВРОПОЛ: Над 500 лица…

Европол уапси 566 лица и заплени над…

Републиканците најавија гласање на импичмент за Бајден

Републиканците во Претставничкиот дом на САД во…

Јакимовски за тушот од О’Брајан за Мицкоски:…

Лидерот на ГРОМ, Стевчо Јакимовски, на Фејсбук…