Објавено на:

Полицијата блокира дел од Белград- ликвидиран е сопственик на кафуле

t

Според Телеграф.рс, тој бил погоден со два куршуми во главата, а убиецот побегнал со електричен скутер.

Силни полициски сили се на терен, цел Нов Белград е под блокада, пишува Телеграф и додава дека, како што дознаваат, наскоро се очекува апсење на осомничениот.

37-годишниот маж е убиен во неговото кафуле.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Левица удри по министерот за правда! –…

Скандалозен е молкот и немањето реакција на…

(Видео) Бајден не може да си ја…

Американскиот претседател Џо Бајден се обиде да…

За седум дена ќе биде познат судбината…

Еврејската заедница на Македонија ја започна процедурата…

Захарова со страшно предупредување: Украинците се подготвени…

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи,…