Полицијата трага по 17- годишно девојче од СОС Детско село

t

На 29.03.2023 во 16.35 часот во Полициската станица Гази Баба од СОС Детско село било пријавено дека од домот се оддалечила Р.И.(17) која и претходно се оддалечувала и била враќана назад.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Полицијата трага по 17- годишно девојче од…

На 29.03.2023 во 16.35 часот во Полициската…

Бојан Јовановски опериран четири часа, состојбата е…

Заврши операцијата на Бојан Јовановски која траеше…

Јандриоски: Вмровците што плукаат по Максо да…

Ќе ги замолам вмровците кои плукаат по…

Црквата е една и македонска: Епархија на…

#Браво за #ДедоПЕТАР Австралиско Ново Зеландска ЕПАРХИЈА…

Лавров доаѓа во Турција

Рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров…