По скандалот, се огласи Снежана: Со оваа порака затвори многу усти, но покажа дека е голем човек!

t

Откако се најде сред скандал, кога еден од учесниците на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ ја обвини дека му бара пари за да напредува, пејачката Снежана Ѓуришиќ најави тужби против сите кои кажале лаги користејќи го нејзното име.

Пејачката им се обрати на медиумите кои кажуваат лаги за неа, но и на злонамерните луѓе кои, како што вели, се обидуваат да ги уништат животите на луѓето преку социјалните мрежи за да заработат некој денар повеќе.

Парите кои ќе ги добие на суд вели дека ќе ги донира на деца со посебни потреби. Со тоа, покажа дека е хуман и голем човек.

Еве што им порача таа:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

НЕ Е ТОЈ ХРАБАР ТУКУ ИДИОТ: Американците…

Не знам за друга војска во светот,…

ЦЕНАТА НА ЗЛАТОТО МУ СЕ ПРИБЛИЖИ НА…

Порастот на вредноста на златото доаѓа во…

„Чкембари“ најавија инвазија на Скопје за дербито…

Натпреварот од 5. коло меѓу Вардар и…

Принцот Хари може да ја загуби американската…

Признанието на британскиот принц Хари дека во…

Германската министерка за надворешни работи Бербок во…

Министерката за надворешни работи на Сојузна Република…