Објавено на:

Прво се испокарале, па скопјанка нападнала нејзин сограѓанин со тврд предмет

t

Скопјанка нападнала свој сограѓанин со тврд предмет, информираат од полицијата.

Според МВР, во текот на вчерашниот ден во 11.00 часот во СВР Скопје, С.Џ.(53) од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот на ул.„Вера Радосавлевиќ“ на подрачјето на Гази Баба, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од едно женско лице со тврд предмет.

СВР Скопје работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Да ти е страв по улица да…

На 26.09.2022 во 13.30 часот во СВР…

(Фото) Верижен судир вечерва во Скопје! Учествуваа…

Верижен судар се случи вечерва во центарот…

Санкционирани 165 возачи во Скопје, најголем дел…

Министерството за внатрешни работи во текот на…

(Видео) Со ваква младина треба да плачеме…

На социјалните мрежи се појави видео од…

Скопјани на цела држава наплаќаат паркинг во…

Социјалните мрежи вријат заради информацијата дека за…