Објавено на:

Прво се испокарале, па скопјанка нападнала нејзин сограѓанин со тврд предмет

t

Скопјанка нападнала свој сограѓанин со тврд предмет, информираат од полицијата.

Според МВР, во текот на вчерашниот ден во 11.00 часот во СВР Скопје, С.Џ.(53) од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот на ул.„Вера Радосавлевиќ“ на подрачјето на Гази Баба, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од едно женско лице со тврд предмет.

СВР Скопје работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Денеска во центарот на Скопје се отвара…

Денеска во Скопје со церемонија која ќе…

Велешанка ги тепала сопругот, свекрвата и синот…

Вистинска семејна драма се случила вчеравечер во…

Што се случува со децата? Скопјанец прјавил…

Жител на Скопје вчеравечер пријавил дека неговиот…

(Видео) Бугарски културен центар ќе никне во…

Бугарската пропаганда нема крај ниту во пракса…

Уапсен криумчар на мигранти во Скопје

На автопатот Гевгелија-Демир Капија, после тунел „Јаворица“,…