Објавено на:

Претепан млад скопјанец во Нерези

t

На 04.03.2022 во 02.40 часот во Полициската станица Карпош, Е.Ф.(28) од Скопје пријавил дека на 03.03.2022 околу 23.00 часот на автобуска постојка во населба Нерези бил физички нападнат од Д.Ш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанец измамил штипјанка: Се претставил како сопственик…

СВР Штип поднесе кривична пријава против Р.С.(54)…

Семејна драма во Струмица: Се тепале татко…

На 01.05.2022 во 21.35 часот во СВР…

Вработен во маркет во Скопје натепал дедо…

МВР информира дека дошло до тепачка во…

Двајца скопјани се степале во двор од…

На 15.04.2022 околу 00:50 часот во Полициската…

Траги-комично: Скопјанец мавал со краставици по продавачка…

Непријатна случка имало вчера во маркет „Стокомак“…