Пронајден мртов маж во Аеродром

t

На 15.08.2022 околу 11.45 часот во Полициска станица Аеродром е пријавено дека во сопствениот дом на подрачјето на Аеродром е пронајден починат Б.А.(64).

Од лекар од Итна медицинска помош констатирана е смрт без видливи траги

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

“Нема пријатели во криза”: Личел на пријателот…

Единицата за економски и компјутерски криминал при…

Акција на МВР во Битола: Пронајдени оружје…

На 19.09.2022 полициски службеници од Одделот за…

Приведен скопјанец баран со потерница!

Полициски службеници од Оперативен тим потраги при…

Трагедија во Дебарца: Маж паднал од балкон…

Ноќеска во 01.22 часот во СВР Oхрид,…