Пронајден починат 41-годишник од Скопје

t

Вчера во 13.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Н.У.(41) од Скопје.

Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Две скопјанки претепани на паркинг во Чаир…

На 29.03.2023 во 01.00 часот Д.И.(22) од…

Вардар го победи и Тиквеш, следува натпревар со…

Вардар ја исполни својата обврска во шестата…

(Видео) Путин призна: Санкциите може да ја…

Иако Путин во неколку наврати се обидуваше…

Училиште во Македонија две недели е без…

Учениците следат настава во студено простории, поради…

(Фото) Народот бара правда за Јана: Немаме…

Ако немаш пријател умри си, Партизирано здравство…