Објавено на:

Путин чека трето дете со Алина?

t

Рускиот претседател Владимир Путин (69) би можел повторно да стане татко доколку се точни шпекулациите дека неговата долгогодишна љубовница, поранешната ритмичка гимнастичарка Алина Кабаева (38) е бремена по трет пат.

Тоа би значело дека шефот на Кремљ ќе стане горд татко на петтото дете, тврдат руските опозициски медиуми, иако тој официјално ги има признаено само ќерките од првиот брак со Људмила Путин – Марија (37) и Кетрин (35).

Причината за вознемиреноста на Путин во последно време лежи во тоа што тој пре неколку недели дознал дека Алина е повторно бремена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Големо невреме ја зафати Србија

Невреме ја зафати Србија, па така на…

Абазовиќ брутален: Или јас или Ѓукановиќ ќе…

Абазовиќ: Она што се случува вечерва во…

(Видео) Најмалку 16 лица се повредени при…

Попладнево се случил инцидент во Тухељски Топлице,…

Молдавија ќе купува природен гас од Романија

Претседателката на Молдавија, Маја Санду, која е…

Руската армија обвинува: Украинците претвораат цивилни објекти…

Руска армија: Украинските нацистички баталјони ги претвораат…