Објавено на:

Седум капитални проекти за седум дена! – Ѓорѓиевски најавува ново поглавје за Кисела Вода

t

Седум капитални проекти за седум дена и само седум од илјадниците што следат.

Роденденската седмица на Кисела Вода заврши со седум капитални инфраструктурни проекти, многу забава и среќа за нашите сограѓани.

Сето ова е за нив.

Од утре, продолжуваме со исто темпо.

Од утре, продолжува новото поглавје во успешната приказна за нашата Кисела Вода!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ѓорѓиевски: Кисела Вода ќе ги субвенционира сметките…

Градоначалникот на Општина Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски…

(Видео) Грчки борбен авион пресретна либански цивилен…

Грчки борбен авион пресретнал либански цивилен авион!…

Политиката против правдата – кој го штити…

Арафат Муареми, директорот на Финансовата полиција, се…

Електричните автомобили ќе чинат загуба на стотици…

Секој голем производител на автомобили сега го…

Полјански за воената операција на Русија: Можеме…

Полјански за специјалната операција: Може да биде…