Објавено на:

Семејна драма во Велес: Синот ја нападнал мајка му со остар предмет

t

„Вчера во 17:45 часот во Велес, полициски службеници од СВР Велес го лишиле од слобода Н.П.(22) од Велес затоа што се однесувал агресивно во семејниот дом и се обидел со остар предмет да ја нападне неговата 45-годишна мајка“, информираат од МВР.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Страшна сообраќајна несреќа во велешко: Едно лице…

На 30.07.2022 околу 08.15 часот на регионалниот…

Велешанец доби 30 дена притвор поради поседување…

Триеседневен притвор за 24-годишен велешанец, кај кого…

(Видео) Апасиев ја подбра Бисера: Финансирате детски…

Пратеникот Димитар Апасиев вели дека културното наследство…

Семејна драма во Велес: Синот ја нападнал…

„Вчера во 17:45 часот во Велес, полициски…