Објавено на:

Семејна драма во Тетово: Татко физички ја нападнал ќерката

t

Полициски службеници од Полициска станица Тетово околу 1:15 часот го лишиле од слобода Ш.Ш.(38) од с.Порој.

Од полицијата информираат дека мажот физички ја нападнал неговата ќерка.


По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Голем пожар во тетовско: 20 пожарникари се…

Во пожарот со мало задушување се соочиле…

Болна работа: Мајка си го фрлила синот…

Мајка си го фрлила петгодишниот син од…

Вонредна вест: Пресврт во случајот со модуларната…

За смртта на 14-те лица во пожарот…

Касами расчистува со “кадрите на Теута”: Разрешена…

Општина Тетово ја разреши директорката на гимназијата…

Фудбалерите на Шкупи нападнати во Тетово

Во Тетово денеска требаше да се игра…