Објавено на:

Се запали “БМВ” во Ѓорче Петров, интервенираа пожарникари

t

На 06.04.2022 во 23,00 часот во Полициска станица Ѓорче Петров Р.В.(33) од Скопје пријавил дека на подрачје на Ѓорче Петров настанал пожар во неговото патничко возило „БМВ“, со скопски регистарски ознаки.

Пожарот е изгаснат од противпожарната единица Скопје, а повредени лица нема.


Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Тетовец му го запалил со бензин БМВ-то…

„СВР Тетово поднесе кривична пријава против О.М.(30)…

Девет месеци нема одговорност за пожарот во…

Обвинителството тактизира за случајот со изгорената модуларна…

Изгоре “Ауди” во Гази Баба

Автомобил „Ауди“ рано утрово изгорел пред куќа…

Драма во Ватикан: Албанец со БМВ се…

Италијанската полиција пукала во гумите на БМВ…

(Фото) Голем пожар во близина на Берлин:…

Голем шумски пожар забрзано се шири во…