Објавено на:

СЕ ПОЈАВИ СНИМКА: Девојка тепа и брка постар маж кај Ушќе – Погледнете што прават нејзините другарки (Видео)

t

Синоќа пред ресторан во урбаната белградска населба Ушќе се случила тепачка, а видеото брзо беше објавено на социјалните мрежи.

Како што може да се види на видеото, објавено на страната на Инстаграм moj_beo_grad девојката го нападнала мажот, почнала да го удира, додека останатите се смееле.

Имено, на видеото се гледа како девојка видно вознемирена и лута бесно удира маж кој исплашено се враќа назад. Се претпоставува дека се работи за таксист, со оглед на тоа дека се повлекува кон паркираното такси возило.

https://www.instagram.com/p/Cd2V5Q_IwN1/

Под овој пост коментарите најмногу се осудувачки, а сите најмногу се прашуваат „како дојдовме до заклучок дека вакво нешто ни е смешно“. Зошто и како дошло до конфликтот не е познато.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Гори сува трева кај Смилковско езеро

Пожарот за кој добиваме повеќе пријави од…

Сообраќајна незгода кај Палма

Пред малку се случи сообраќајна незгода во…

Зеленски „ги клевети“ руските паравоени формации кај…

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски, соопшти дека…

Четири лица повредени во сообраќајка кај Кавадарци

Синоќа на регионалниот пат Кавадарци-Прилеп, кај место…

(Видео) Гром преполови бандера на половина, невреме…

Од раните утрински часови циклонот се движи…