Објавено на:

Силно невреме во Белград

t

Силно невреме го зафати денеска околу 16 часот, Белград и пошироката околина

Се смрачи и за само неколку минути, грмело и дувал силен ветер кој буткал стебла ширум градот, а по улиците нема жива душа.

Забележен е и осетен пад на температурите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Езера во Белград: Големо невреме направи…

Силни и обилни врнежи пропратени со грмежи…

Силно невреме во Белград

Силно невреме го зафати денеска околу 16…

Лавров наместо физички ќе се сврзе дигитално…

Рускиот амбасадор во Србија, Александр Боцан-Харченко, го…

(Видео) Чудно но вистинито: Се одржа антируски…

Раша тудеј објави видео од Белград каде…

Паника во Србија, стигна заканувачко писмо: Водата…

Ново заканувачко писмо: Ги здруживме силите со…