Сите сме со тебе и скопјани и народот! МАСОВНА ПОДДРШКА за Арсовска на социјалните мрежи!

t

Лавина од позитивни реакции на социјалните мрежи предизвика вчерашното обраќање на градоначалничката на Град Скопје во Советот на Градот, каде порача дека криминал додека е таа градоначалник нема да се дозволи.

Арсовска во коментари на објавеното видео доби огромна поддршка од народот, во продолжение дел од коментарите:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Арсовска: Не планирам да одам на…

Во денешната епизода на Наше Скопје, градоначалничката…

Арсовска: Работам во интерес на граѓаните со…

На денешната прес-конференција градоначалничката на Град Скопје…

(Видео) Арсовска: Можат да ме прават агент…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска во…

(Видео) Арсовска до Шилегов: Кој губи има…

Во денешната епизода на “Наше Скопје”, градоначалничката…

Отворена првата Правна клиника во Средното училиште…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска денеска…