Објавено на:

Сончево но студено време со малку ветер

t

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе биде сончево и студено со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер претежно од североисточен правец.

Во Скопје сончево и студено со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Облачно и врнежливо време со кратки сончеви…

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Метео: Видете какво ќе биде времето денес

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Сончево време со мала облачност

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…

Сончево но студено време со малку ветер

Од УХМР јавуваат дека времето денеска ќе…