Среќна Нова година ви посакува екипата на Инфомакс!

t

Нека новата 2023. година ви донесе пред сè здравје, многу среќа и успех на приватен и професионален план. Имајте мир во душата и многу среќни моменти со вашите најсакани.

И во новата година читајте и следете го Инфомакс и добивајте ги информациите секогаш први и без цензура, а ние ветуваме дека и годинава ќе бидеме на страната на вистината, на македонштината, на страната на народот.

Среќна Нова година ви посакува екипата на Инфомакс, да сте ни живи и здрави!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

РАБОТИТЕ ИЗЛЕГОА НАДВОР ОД КОНТРОЛА! ТЕШКИ МУАБЕТИ…

Почнува новата сезона на "ТЕШКИ МУАБЕТИ" заедно…

Инфомакс повикува на формирање на Македонска платформа:…

Зошто Македонците не се обединат во еден…

(Во живо) Инфомакс на терен: Пронајдени се…

Двете девојчиња од Струмица кои беа изгубени…

(Видео) Заканите кон Петровски и Инфомакс пријавени…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

(Видео) БАНДА: Човек на Мицкоски обвинет во…

Лице обвинето во случајот "Делчевски ниви" упати…