Создадени еден за друг: Ова е 12 години помладиот сопруг на Рики Мартин 

t

Пејачот Рики Мартин, еден од најголемите латино заводници, им ги скрши срцата на многу жени кога во 2010 година призна дека е геј.

Ова изненади многумина, со оглед на тоа дека претходно бил во врска со многу атрактивни дами, но рекол дека никогаш никоја го не изневерувал, а сите негови врски и чувства биле искрени.

Со години е вљубен во 12 години помладиот уметник Џовани Јозеф, со кој преку сурогат мајка доби четири деца.
Мартин често споделува фотографии со својот партнер на Инстаграм, а неодамна привлекоа големо внимание кога заедно се појавија на Канскиот филмски фестивал.

Многумина коментираа дека не се знае кој од двајцата изгледа подобро.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Пендаровски исвиркан на ракомет во Струга

Претседателот Стево Пендаоровски присуствуваше на ракометниот турнир…

Во САД дистрибуирани 1.8 милиони вакцини против…

Како што јави С-Ен-Ен, ова вклучува и…

Рекорден број Французи дале отказ во потрага…

Работници во Франција ги напуштија своите работни…

Во Македонија има непишана забрана за критика…

Професорката Мирјана Најчевска ја коментира актуелната политичко-обвинителската…

Внукот на Тито откри која грешка Маршалот…

Јошка Броз, внук на доживотниот доживотен претседател…