Објавено на:

Теа збесна и се испокара со водителка сред емисија: Како собра храброст да ме прашаш такво нешто?!

t

Пејачката Теа Таировиќ за кратко време постигна вртоглав успех, а нејзините почетоци ги одбележаа скандали, видео за возрасни за кое и денес се зборува, а поради прашањето за видеото, еднаш се скара со еден водител за време на посета на неговата емисија.

Таа сега повторно влезе во конфликт со водителка која ја праша за шпекулациите дека некогаш живеела во тешки услови, како и дали е точно дека е под големо влијание на нејзината мајка.

„Каде собра храброст да ме прашаш тоа? Ова е навредливо за мене и за мајка ми, прашањето е толку смислено што ова е навреда за мене – рекла Теа, а водителката објаснила дека ја прашала бидејќи е една од ретките што признава дека се консултира со мајка си за се, пренесува Нов Лист.мк

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ