Тешка сообраќајна несреќа во Драчево, сообраќајот се одвива отежнато

t

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во близина на бензинската Лукоил во Драчево, дознава Инфомакс.

Сообраќајната несреќа се случила помеѓу две патнички возила и најверојатно покрај материјалната штета има и повредени лица.

Двете возила го блокираат сообраќајот и истиот се одвива отежнато.

Екипи на МВР се на местото на настанот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Тешка сообраќајна несреќа во Драчево, сообраќајот се…

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во…

Гори автомобил во Драчево!

Инфомакс дознава дека вечерва гори автомобил во…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

(Фото) Арсовска најави реконструкција на уште една…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, денеска…