Тешка сообраќајна несреќа кај МОН!

t

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва, на семафорот кај Министерството за образование.

Учествувале 2 возила, Опел Корса и Ауди А4, на терен се полициски екипи, а според првичните информации причинета е материјална штета.

Засега нема информации за повредени лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Тешка сообраќајна несреќа кај МОН!

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва, на…

Нема повеќе вонредна настава во средните медицински…

Министерството за образование и наука ги извести…

МОН ги остави студентите без оброк и…

Иако МОН им ветија на студентите дека…

МОН ги смирува студентите: Следната недела ќе…

Министерството за образование и наука (МОН) вчера…

Дури сега ќе биде каша-попара: МОН ги…

Со цел подигнување на квалитетот на содржината…