Објавено на:

Тинејџер истепал маж, па тој бил нападнат – двајцата со пријави во полиција

t

На 24.05.2023 во 23:00 часот Ќ.Р.(32) од с.Идризово, скопско, пријавил дека околу 22:45 часот во селото, по претходни недоразбирања, бил физички нападнат од В.Х.(18).

Исто така, денеска (25.05.2023) во 01:40 часот, В.Х. пријавил дека околу 00:30 часот бил физички нападнат од Ќ.Р. со тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: Малолетници силувале 13-годишно девојче во Келн

Тринаесетгодишно девојче било сексуално злоставувано од момчиња…

Македонците наведени како посебен народ во Царска…

Соседните држави очигледно погрешно пресметаа кога мислеа…

55 кинески борбени авиони забележани околу Тајван

Десетици кинески борбени авиони се забележани во…

Роналдо победи во азиската Лига шампиони

Додека во Европа вечерва стартуваше новата сезона…

МИЦКОСКИ ВЛЕЗЕ ВО ВОЈНА СО ГРУЕВСКИ: “Панорама…

Ботовите на "дувлото" денеска "кавилтетно" ја заработуваат…