Трагедија во Дебарца: Маж паднал од балкон и починал

t

Ноќеска во 01.22 часот во СВР Oхрид, пријавено е дека В.Б.(69) од селото Мешеишта, општина Дебарца, паднал од балкон на семејната куќа и починал.

Смрт без траги на насилство е констатирана од лекар во Итната медицинска помош Охрид, а увид извршија јавен обвинител и полициски екипи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Велешанка ги тепала сопругот, свекрвата и синот…

Вистинска семејна драма се случила вчеравечер во…

Акција на МВР: Пронајдена дрога, приведени дилери…

Денеска (19.11.2022) во 02:10 часот, полициски службеници…

Браќа расчистувале сметки со пиштол во семејната…

Двајца браќа се пресметувале со оружје во…

Инцидент во 57-ка: Претепани четири малолетни момчиња!

На 13.11.2022 во 01.10 часот на подрачје…

Снаа го прегази свекорот во скопско: Брзата…

Снаа го прегазила свекорот во двор во…