Објавено на:

ТРАГЕДИЈА: Маж пронајден починат во Охрид, познат неговиот идентитет

t

На 04.05.2022 година во 07.25 часот во СВР Охрид било пријавено дека во водите на Охридското езеро кај комплексот „Горица“ било забележано едно лице.

Од извршениот увид било констатирано дека се работи за Н.Н.(63) од Охрид, кој паднал и починал.

Смрт без траги на насилство констатирала од екипа на Итната медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ФАТЕН НА ДЕЛО, ИТЕН ОДГОВОР НА РУСИЈА!…

Кремљ тврди дека репортерот бил „фатен на…

„Челенџер 2“: Вакви британски тенкови доби Украина

Првиот од 14-те тенкови „Челинџер 2“, што…

Полицијата трага по 17- годишно девојче од…

На 29.03.2023 во 16.35 часот во Полициската…

Бојан Јовановски опериран четири часа, состојбата е…

Заврши операцијата на Бојан Јовановски која траеше…

Јандриоски: Вмровците што плукаат по Максо да…

Ќе ги замолам вмровците кои плукаат по…