Објавено на:

Трагедија: Млад скопјанец почина во болницата во Бардовци, познат неговиот идентитет

t

На 28.02.2022 во 21:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во една од собите во болница „Бардовци“ бил пронајден починат И.К.(35) од Скопје.

Од екипа на Итна медицинска помош била констатирана смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Русија објави: Загубивме двајца високи офицери во…

Русија призна дека изгубила двајца високи офицери…

(Видео) “Добредојдовте драги браќа”: Со камбани СПЦ…

Српскиот патријарх Порфириј, на својата фејсбук страница…

Не запира: ЕУ во април имала инфлација…

Потрошувачките цени во Европската унија во април…

(Видео) Путин распореди “Терминатори” во источна Украина

Во обид да го зајакне својот арсенал,…

НАТО ќе ги продолжи разговорите со Финска…

Претставниците на НАТО во средата не успеаја…