Ужaс во Катланово, пронајден човечки труп, полицијата работи на расчистување на случајот

t

На 13.02.2022 околу 15.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Катланово, скопско, биле пронајден човечки труп. На местото на настанот увид извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пожарот кај Катланово делумно ставен под контрола,…

- Имаше опасност по викенд населбата и…

Пожар кај Катланово, го гаснат пожарникари и…

Денеска околу 15.30 часот избувна пожар над…

(Фото) Сообраќајна несреќа кај Катланово, возило излета…

Камион излета од коловозот во близина на…

Трагедија: 68-годишник почина откако паднал во шахта…

МВР информира дека вчера околу10 часот во…

Трагедија: Почина жена од Катланово откако ја…

Жена загина во сообраќајна несреќа во селото…