(Фото+видео) Километарски колони на Табановце

t

Километарски колони има денеска на Табановце, информираат читатели на Инфомакс, кои до нашата редакција испратија фотографии и видеа од граничниот премин.

Како што може да забележите има голема колона камиони кои чекаат за излез од Македонија

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

И за влез и за излез од…

Зголемена е фреквенцијата на возила на ГП…

Запленети 422 парчиња шминки на Табановце

Царинската управа има клучна улога во спречување…

(Видео) Оро и чочеци на Табановце

Долгите чекања на граничниот премин Табеновце за…

На „Табановце“ и „Богородица“ се чека околу…

На патните правци надвор од градските средини…

Малолетничка од Србија приведена на Табановце

На 21.05.2023 во 01:00 часот на Граничен…