(Фото) Американците се аматери: изгубиле авион, ние цела држава ја изгубивме

t

Статус на Божидар Божиновски:

“Америка загуби авион Ф-35 и бара помош за да го најдат”
Аматери, ние држава изгубивме…

Статусот се однесува на оваа ВЕСТ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Турција се подготвува за првиот лет на…

Анкара – Турција се подготвува да ја заврши…

Како на филм: Украински пилот пребегна во…

Пилотот веќе се наоѓа на руска територија…

Борел: Мора да изградиме држава за Палестинците

На денешното заседание на Советот за надворешни…

ПАНИКА ВО АВИОНОТ НА ВИЗЕР ОД БЕЛГРАД…

Патниците од Белград кои полетаа од аеродромот…

(Видео) Се урна мал авион во сред…

Мал авион се урна во населено место…